Webstránka / Internetový Obchod

Tvorba web stránok

Prezentujte najlepšiu tvár vašej spoločnosti
pomocou špičkovej webstránky!

Moderná a prehľadná webstránka

Viac ako 75 % webových stránok na Slovensku nevyhovuje potrebám používateľov a niektoré z nich nespĺňajú zákony upravujúce osobné údaje používateľov. 

Žijeme v zrýchlenom svete. Ak je vaša webová stránka pomalá, neprehľadná alebo nie je vhodná pre mobilné zariadenia, návštevníci jednoducho netrpezlivo odídu a možno stratíte klienta, zákazníka alebo investora.

Ak vaša stránka nie je v súlade s miestnymi zákonmi upravujúcimi a regulujúce osobné údaje (GDPR), môžete dokonca riskovať vysokú pokutu.

Nechajte vašu online prezentáciu na odborníkov

Neriskujte.

Vytvárame webové stránky, ktoré sú vhodné pre mobilné zariadenia, optimalizované pre vyhľadávače, s jedinečným obrázkom a personalizovanou funkcionalitou.

Ukážte svetu najlepšiu tvár vašej spoločnosti a informujte svojich zákazníkov čo najrýchlejšie aj vo viacerých jazykoch.

Sledujeme internetové trendy za vás

Investujeme do mnohých prostriedkov aby naše prácae patrili medzi najlepších!

Ak vaša webová stránka už nefunguje podľa očakávania, jej imidž vyzerá staromódne, nie je vhodná pre mobilné zariadenia alebo máte neistú aktuálnu prítomnosť online, kontaktujte nás a požiadajte o bezplatnú radu.

Radi Vám pomôžeme!

Bezpečnosť je samozrejmosťou

Pravidelná údržba našich systémov, webové stránky prístupné cez bezpečnostný protokol, to všetko je súčasťou našich základných a prémiových balíkov a jednotlivých webových stránok. Neutrácajte zbytočne za služby navyše.

Reklama / Marketing

Keby som mal len 2 doláre, jeden by som minul na reklamu.

je slávna fráza jedného z najvplyvnejších ľudí na svete. Ďalšou dôležitou formou online prezentácie je reklama.
 
Naše webové stránky sú pripravené pre hlavné platformy, akými sú Facebook alebo Google. Nielen optimalizácia pre vyhľadávače je dôležitá. Vedomá konštrukcia reklamy pomáha vašim zákazníkom spoznať vaše produkty a služby.
 
Pomáhajú v tom funkcie integrované do našich webových stránok, ktoré pomáhajú platformám pochopiť potreby používateľov, pomocou ktorých môžete vytvárať presnejšie cielenie a relevantnejšie reklamy. To šetrí peniaze a zdroje na neefektívnu reklamu.
 
*PR – Public Relations – vzťahy s verejnosťou

Viac ako 8 rokov skúseností

O možnosti šetrenia peňazí, konceptoch, v ktorých by sa mohol stratiť aj laik a v neposlednom rade o samotnej online prítomnosti sme písali na viacerých miestach. S viac ako 8-ročnými znalosťami grafiky, programovania a marketingu vieme, čo naši zákazníci potrebujú a ako to môžu dosiahnuť.

Každá webová stránka je jedinečná, preto sú všetky naše webové stránky nezávislé a prispôsobené. Spojte sa s nami a navrhnite si webovú stránku na mieru vašim vlastným potrebám alebo potrebám vašej spoločnosti!

Tvorba internetového obchodu

Maximalizujte svoj príjem pomocou jedinečne vytvoreného
personalizovaného internetového obchodu!

Rýchle, jednoduché použitie

Vytvoríme Vám kvalitný eshop, ktorý predáva.
Platíte len raz, bez zbytočných poplatkov.

Sledujte aktivity svojich zákazníkov

tým nasmerujete zdroje vašej spoločnosti správnym smerom a odfiltrujete neefektívne a/alebo chybné operácie v rámci vašej spoločnosti.

Automatizujte prevádzku vašej spoločnosti!

Nechajte systém robiť za vás, čo vám ušetrí veľa času a peňazí. Prepojte svoj internetový obchod s účtovným softvérom, manažérom skladu, prepravnými spoločnosťami alebo dokonca platobnými bránami.
 
Nielenže sa sprehľadní pavučina informácií, v ktorej sa ako človek ľahko stratíte a urobíte chyby, ale pomôže vám aj orientovať sa a správne sa rozhodovať, čím vám ušetrí prácu a čas.

Získajte viac zákazníkov!

Štruktúra optimalizovaná pre vyhľadávače, rýchla obsluha, transparentný vzhľad optimalizovaný pre mobilné zariadenia, neobmedzený obsah… predbehnite svojich konkurentov, postavte sa na stabilných základoch, rásť!